היכן לרכוש כרטיסי ESIM לנסיעות?

April 19 2023doritr

כאשר טסים לחול, בין כל ההכנות הנדרשות עבור טיסה מעין זאת, חשוב מאוד לדאוג שתהיה דרך להנות מהאופציות השונות שמספק המכשיר הסלולרי שלנו גם בחול. נכון שהדבר החשוב ביותר שעלינו לדאוג לו הוא שתהיה לנו דרך לתקשר עם הארץ כאשר אנו מצויים בחול, אך חשוב לדאוג בין היתר גם שהמכשיר הסלולרי שלנו יאפשר לנו לבצע פעולות חשובות לרבות: לנווט באמצעותו, לקבל מידע חשוב, להוציא שיחות לגורמים רלוונטיים במקרי חירום ועוד. מרבית הישראלים מבינים כיום כי חבילות גלישה לחול המוצעות על ידי חברות הסלולר השונות כבר אינן מהוות את האופציה היחידה לתקשורת בחול כפי שהייתה בעבר ורבים מהם מעדיפים לרכוש סים לחול.

רכישת סים מקומי- במה מדובר?

אחת האופציות לתקשורת בחול המוצעות כיום הן כרטיס סים מקומי. מדובר על רכישת כרטיס סים במדינת היעד שמגיעים אליה מאחת מחברות הסלולר המקומיות. כמובן שיש צורך להוציא את הכרטיס סים במכשיר בכדי להכניס אליו את החדש. עם הכרטיס החדש יש מספר חדש כמובן ואין אפשרות להשיג אתכם במספר הנוכחי שלכם. חשוב לדעת כי ברכישת סים מקומי תעריף השיחות אמנם יהיה זול, אך לא מדובר על האופציה הנוחה ביותר ולא פעם נתקלים בקשיים כאלה ואחרים בהכנסת הכרטיס ואין תמיד מי שיעזור עם העניין ועל כן, לא מעט ישראלים מעדיפים לוותר על האופציה המדוברת על אף שהיא זולה יותר.

רכישת כרטיס ESIM

לא מעט ישראלים בוחרים כיום לרכוש כרטיס ESIM. מדובר על כרטיס סים חכם שלא דורש התקנה פיזית במכשיר הסלולר שלכם. ניתן לרכוש אותו בצורה קלה ונוחה באופן מקוון ולהכניס אותו באמצעות קוד QR. מדובר על אופציה קלה ונוחה הן לרכישת הכרטיס והן להפעלתו והתקנתו ועל כן לא מעט ישראלים בוחרים באופציה המדוברת. מעבר לכך אין צורך לבצע השוואת מחירים בין חבילות הסלולר המציעות החברות השונות וכל שיש לעשות זה לבחור באתר שדרכו ניתן לרכוש את הכרטיס המדובר והוא יציג לכם את כל האפשרויות הקיימות בכרטיס המדובר לרבות החבילות הזולות ביותר במדינת היעד שאליה אתם מגיעים.

האם כרטיס ESIM מהווה את האופציה המשתלמת ביותר?

כאשר משקללים את כלל היתרונות של כל אחת מהאופציות המוצעות לעיל, ניתן להסיק כי כרטיסים אלה מהווים את האופציה הטובה ביותר והפתרון הנוח ביותר בכל הנוגע לתקשורת בחול. מעבר לעובדה שהבחירה בכרטיס המדובר איננה דורשת החלפת כרטיס, היא מאפשרת לכם לשמור על מספר הטלפון הסלולרי שלכם גם בחו”ל וכן היא מאפשרת לכם להתקין את הכרטיס בכל מדינת יעד שאתם מגיעים אליה וכן לקבל הצעות לחבילות גלישה מאוד משתלמות. את הכרטיס המדובר מטעינים בכל פעם שיש צורך, כך שכאשר נגמר לכם הכסף המוטען בכרטיס, כל שעליכם לעשות זה להטעין אותו מחדש בצורה קלה ונוחה בכל מחיר שתרצו.

Share: